piątek, 20 stycznia 2012

20 stycznia 2012

Czas leci jak szalony, a ja nie mogę znaleźć nawet kilku chwil na wpis na blogu ...

Cały czas walczymy z napadami, zdaję sobie sprawę, że długo to trwa, ale nie dajemy się, wierzymy, że w końcu się uda i napady ustaną.

Choć wydaje mi się, że napadów jest mniej i są słabsze, to cały czas są, każdego dnia mają miejsce.

Dziś byliśmy w Poradni Neurologicznej i szczęście w nieszczęściu, że Tasia dostała napadu podczas wizyty. Pani doktor zobaczyła jak to wygląda i zwiększyła nam dawkę dotychczasowego leku, więc teraz mamy depakine chronosphera 2 x 350 mg i lamitrinS 2 tabletki rano i 1 wieczorem (dotychczas była 1 tabletka rano i 1/2 tabletki wieczorem).
Za tydzień mam zadzwonić i zdać relację czy napady ustały. Jeśli nie, to nadal będziemy tak zmieniać leki, aby dojść do optymalnego ustawienia dawki i zahamowania choroby.

Powróciły niestety przewlekłe zapalenia oskrzeli Tasi. Natasza ma problem z odkrztuszaniem zalegającej wydzieliny. Zalegania są duże, ale nawet prośby, groźby czy specjalistyczne zabiegi nie pomagają. Wydzieliny nagromadziło się obecnie tyle, że Tasia ma zapalenie oskrzeli. Dziś przyjdzie znajoma pielęgniarka i postawi jej bańki, mam nadzieje że wyciągną one z niej te choróbsko. Straszny ma kaszel w nocy i jak zasypia, szczerze, nawet nie pamiętam kiedy było aż tak źle. Coraz częściej zaczynam myśleć o jakimś sanatorium, może to by wspomogło jej odporność.

Przyszedł styczeń, więc startujemy z pełnym zaangażowaniem z akcją "Pomóż Nataszy – przekazując jej 1% podatku". Zeszłoroczna akcja była bardzo udana, z nadzieją więc podchodzimy do kolejnej. Znowu, tak jak w zeszłym roku spotykają nas same miłe niespodzianki.
Dziękujemy drukarni ColorPrint w Bydgoszczy za wydrukowanie ulotek!

Wszystkim, którzy w roku 2012 zdecydują się na przekazanie 1% swojego podatku, DZIĘKUJEMY!

Mamy też inne dobre wieści - po wielkich bojach, odwoływaniach od decyzji najpierw powiatowego, a następnie wojewódzkiego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności, wydano Tasi stosowne orzeczenie z datą do grudnia 2015!!!. Odwoływaliśmy się przez pół roku, ale udało się!

W zeszłym tygodniu zakończyła się kolejna aukcja dla Nataszy, po raz kolejny dzięki inicjatywie Admin-ki. Akcja zakończona ogromnym sukcesem. Tasi przybyły dzięki temu dodatkowe zajęcia, w poniedziałki chodzi na tańce gdzie z wielką radością daje upust swojej energii i zamiłowaniu do muzyki i tańca. Już niebawem zaczniemy zajęcia na basenie, tylko niech nam choróbsko odpuści...

Dziękujemy Cioci Admin-ce i wszystkim e–Ciociom z wiadomego forum. Taka akcja bardzo dużo nam daje - przede wszystkim nadziei i wiary w to, że jest jeszcze tak wielu ludzi chętnych do pomocy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz