środa, 16 listopada 2011

WDZIĘCZNOŚĆ


Brak mi słów, aby opowiedzieć WAM o emocjach jakie mi w dniu dzisiejszym towarzyszyły. O emocjach pięknych, wyjątkowych i wzruszających do łez, po chwile ogromnego smutku, żalu i rodzicielskiej bezsilności...

Dziś opowiem WAM tylko o tych dobrych, niech dzisiejszy dzień wypełnia RADOŚĆ.

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM, którzy przekazaliście 1% podatku dla mojej córeczki Nataszy. 
Dziękuję każdemu z osobna i wszystkim razem. 
Chciałabym móc uścisnąć KAŻDEGO Z WAS, i osobiście powiedzieć DZIĘKUJĘ

Od kilku dni od zaprzyjaźnionych mam słyszałam, że lada dzień będą w fundacji księgować 1% podatku za rok 2010 i kiedy dziś zalogowałam się na naszym koncie .... wiecie co zrobiłam gdy zobaczyłam jego stan??? POPŁAKAŁAM SIĘ. 
To były łzy radości. Nie liczyłam, że jest aż tylu ludzi dobrej woli, chętnych by pomóc nam. To dzięki Wam Natasza korzysta z zajęć rehabilitacyjnych, z terapii SI,  hipoterapii, uczęszcza do przedszkola z oddziałami integracyjnymi. To WY WSZYSCY na równi
z nami rodzicami toczycie walkę o jej rozwój i przygotowanie do samodzielnego życia na tyle ile to możliwe. Moja wdzięczność nie ma granic. DZIĘKUJEMY.

Admin-ko - brak mi słów jestem tak wzruszona, że ciężko mi wrazić podziękowanie CAŁEJ MOJEJ RODZINY dla Ciebie - DZIĘKUJEMY, bo gdyby nie Ty, to ja chyba bym się poddała.

Bardzo wzruszona Mama Nataszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz