sobota, 10 grudnia 2016

DZIĘKUJEMY za 1% z 2015 roku!

Jak co roku o tej porze chcemy podziękować WSZYSTKIM którzy przekazali Nataszy swój 1%. 

Wszystkie zebranie środki z 1% w całości przeznaczamy na zajęcia terapeutyczne, rehabilitacyjne, hipoterapię, leki i czasem wizyty lekarskie. Gdyby nie Wasza systematyczna pomoc, Natasza nie robiłaby takich postępów jakimi możemy się pochwalić. 

Obecnie jest uczennicą II klasy szkoły integracyjnej, do której chętnie chodzi. Oczywiście szkoła, a w zasadzie odrabianie lekcji są w dalszym ciągu jej i naszą zmorą, ale na przestrzeni ostatniego roku zrobiła ogromne postępy. 

To, że Natasza jest w tym miejscu gdzie jest, zawdzięcza ilości zainwestowanego w nią i jej rozwój czasu, ale również wszystkim środkom z 1%. Na co dzień słyszymy - od nauczycieli, terapeutów, lekarzy i pedagogów, że po tym jak pracuje Natasza widać, że jest "dziewczynką terapeutyczną" - jest nauczona pracy przy terapii, chętnie i wykonuje polecenia często po to, aby zasłużyć na nagrodę ;).

Osiągnięcie wielu celów jakie stawiamy sobie z Nataszą nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasza pomoc w postaci systematycznego przekazywania 1%. Właśnie w Was mamy swoich osobistych Aniołów, którzy rok w rok dają nam kolejną dawkę nadziei, że BĘDZIE DOBRZE!

Jeszcze raz bardzo, bardzo WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz