niedziela, 5 lutego 2017

prośba o 1% podatku 2016

Przyszedł ten czas, kiedy zwracam się do Was z prośbą o przekazanie Waszego 1% dla Nataszy.
Przez ostatni rok Natasza zrobiła postępy, o których kiedyś nawet nie marzyliśmy. Chodzi do 2 klasy szkoły integracyjnej, nauczyła się czytać, pisze (jak kura pazurem :) ) ruchowo też jest coraz lepiej, choć rehabilitacji w szkole nie lubi. Dlatego na zajęcia z rehabilitacji chodzi do ulubionej Pani Asi. Zajęcia z zakresu wiedzy ogólnej, polskiego i matematyki pomaga jej przyswoić jej niezastąpiona Pani Ewa. Dodatkowo od roku Nataszka rozwija swoje największe hobby – jazdę konną. Natasza od zawsze uwielbia konie, ale sama jazda jest dla niej nie lada wyczynem, mocno wpływa koordynację, pracę oko – ręka, a także na koncentrację.
Największe problemy obecnie występujące u Nataszy to brak koncentracji, nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia snu. Szukamy wszystkich możliwych sposobów, aby jej pomóc, ale to nie jest takie łatwe - zarówno jeśli chodzi o dobranie odpowiedniej formy terapii jak i zebranie środków na nią. Zebrane z 1% pieniążki, staramy się inwestować tak, aby osiągnąć maksymalne korzyści z terapii. Naszym celem jest pena samodzielność u Nataszy. Czeka nas jeszcze długa droga, ale chcę wierzyć, że za każdą terapią, każdym krokiem, każdym rokiem jesteśmy coraz bliżej ...
Każda przysłowiowa złotówka przekazana na subkonto Nataszy przyczynia się do jej rozwoju, postępów, a tym samym bardziej radosnego dzieciństwa, dzieciństwa, które wpłynie na całe jej życie. Nie ma kwot "za małych" - każda liczy się na wagę złota.
Dlatego zwracam się do Was - Ludzi czułych na los dzieci o przekazanie 1% dla Nataszy.
Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą
KRS 0000037904
KONIECZNIE w rubryce " Cel szczegółowy 1%" należy wpisać:
11439 CHODKIEWICZ NATASZA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz