poniedziałek, 21 lutego 2011

DZIĘKUJEMY!!!


TU i w tym miejscu, chcę złożyć jeszcze raz podziękowania:

Dziewczyny,

Słowa nie są w stanie opisać tego jak bardzo jestem Wam wdzięczna za pomysł i przeprowadzenie aukcji dla mojej córeczki Nataszy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Na co dzień jestem pesymistką i ciężko mi wierzyć w bezinteresowną dobroć innych ludzi. Dzięki Wam, dzięki ludziom WYJĄTKOWYM, tak jak WY, staram się wierzyć, że nasze życie może być lepsze. Zdjęłyście mi z serca ciężar umartwiania się, jak znaleźć finanse na najbliższe miesiące zajęć z integracji sensorycznej. To dzięki Wam Natasza będzie mogła z uczęszczać na zajęcia, które tak lubi, 2 razy w tygodniu. Mimo tego, że zajęcia bardzo jej pomagają, byłam bliska rezygnacji z jednych zajęć w tygodniu, by obniżyć koszty.
Cała kwota zgromadzona przez Was zostanie przeznaczona na zajęcia z integracji sensorycznej w Centrum Terapii EGEO w Bydgoszczy.

Dziękuje G. – za to, że jest niczym nasz dobry Anioł, który nad nami czuwa.
D – za zorganizowanie aukcji,
a największe podziękowania składam na ręce M.
Dziękuję! Dziękuję! Dziękuje! nawet gdybym napisała to słowo z 1000 razy nie wyraziłabym mojej wdzięczności...

Dziękuję, że pomagacie nam w walce o przyszłe samodzielne funkcjonowanie Nataszy.

1 komentarz:

  1. Do anioła to mi daleko, ale cieszę się, że mogę pomagać :) Jestem pod wielkim wrażeniem całej akcji i tego jak bardzo przytył nasz licznik odwiedzin po niej. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wyniku :)

    Admin-ka ;)

    OdpowiedzUsuń